Emiroğlu Makina 1967 yılından itibaren Ankara Ata Sanayi ve Ostimde;   1999 yılından bu güne de Sincan Organize Sanayi Bölgesinde son teknoloji makine parkı ve üstün kalite anlayışıyla hizmetlerini sunmaktadır. 2003 yılında TS EN ISO 9001:2000 Kalite Sisteminin işletme bünyemize katılmasıyla kurumsallaşma yolunda da ilk adımlarımızı atmış bulunmaktayız.

Uzun yıllardır hizmet vermekte olduğumuz Demir-Çelik, Maden, Çimento, Kağıt, İnşaat ve Enerji Sektörlerinde edindiğimiz tecrübe, bilgi birikimi ve iyi ilişkilerimizle Makine ve Ekipman, Silindir, Çelik Konstrüksiyon Üretimi ve Montajı konularında da aranılan firmaların başında yer almakta ve anahtar teslim çözümler üretebilmekteyiz.

EMİROĞLU MAKİNA olarak sahip olduğumuz tezgah, ekipman, ölçüm aletleri ve otomatik kaynak hattı imkanları ile; Her Çeşit Sac Bükümü (5-100 mm. kalınlık 2600 mm. genişlik olmak üzere)- Bükme, Silindir ve Merdaneleri, Bilyalı Değirmenler, Döküm Potaları, Kelebek Vanalar, Taşıyıcı Rolerlar, Döner Fırın Galeleri, Cebri Borular ve Genleşme Contaları, Döner Fırın Mantoları, Basınçlı Kaplar, Elevatör ve Konveyör Bant Sistemleri, Fore Kazık Muhafaza Boruları, Dişli Grupları, Şase ve Kazanlar vb. gibileri en son teknoloji ile üretmekteyiz.

Ayrıca 2014 yılı itibariyle Filitrasyon Sistemleri, Toz Toplama, Paketleme Sistemleri, Pnömatik Toz Nakil Sistemleri, Akışkan Yataklı Kurutucular, Öğütme Sistemleri,  Rotary Kurutucular, Merkezi Vakum Süpürme Sistemleri ve bunlarla ilgili makine ve teçhizatın dizayn ve imalatı konusunda Çimento, Demir Çelik, Madencilik, Mineral Sanayi, Cam, Soda, Kireç, Alçı, Ağaç, Sigara, Döküm, Gıda, Hazır Beton ve bunlar gibi hemen hemen tüm sanayi dallarında çeşitli çalışmalar yaparak çok geniş bir yelpazede, tecrübe birikimimiz ile iç ve dış piyasada ürünlerimizi tanıtıp, hizmetlerimizi mühendislik konsepti içinde siz değerli iş ortaklarımıza sunmaktayız.

EMİROĞLU MAKİNA olarak Sincan Tesislerimizde 2000 ton/yıl mekanik, 3000 ton/yıl teknolojik ve 5000 ton/yıl çelik imalat kapasitesine sahip olup mevcut tezgah, teçhizat ve montaj sistemimiz yüksek kalite ve performans ile bu üretim kapasitesini karşılayacak düzeydedir. Modernizasyon ve kapasite arttırma projeleri ile 10.000 m² arazi üzerine kurulmuş, 5000 m²’lik yeni fabrikamızda sizlere kaliteli hizmet sunmaktan onur ve gurur duymaktayız.

1 2 3